Doradztwo techniczne

Doradztwo techniczne

Oferujemy kompleksowe doradztwo techniczne, już na poziomie wyboru, pomożemy optymalnie dopasować produkt do Państwa potrzeb, mając na uwadze wszelkie oczekiwania i przyszłe plany rozwoju.

Projektowanie

Projektowanie

Projektujemy konstrukcje stalowe hal namiotowych, magazynowych i produkcyjnych. Konstrukcje projektujemy według eurokodów, zgodnie z wymaganymi normami PN-EN 1990 i PN-EN 1991. Projekt konstrukcji hali obejmuje:

  • Opis techniczny (z zestawem obliczeń statystycznych)
  • Komplet rysunków konstrukcyjnych hali z fundamentami.

Wykonujemy projekty konstrukcji, mając zawsze na uwadze Państwa indywidualne potrzeby bezpieczeństwo i dalszy rozwój Państwa biznesu.

Montaż i demontaż

Montaż i demontaż

Pierwszy montaż mają Państwo zagwarantowany, jednak, jeżeli zdecydujecie się Państwo na zmianę lokalizacji hali lub jej rozbudowę, przy zachowaniu, lub przedłużeni gwarancji służymy pomocą.

Nadzór budowlany

Nadzór budowlany

Na zlecenie inwestora jesteśmy w stanie zapewnić pełen nadzór budowlany, zaczynając od prac ziemnych, a na przygotowaniu inwestycji do odbioru kończąc.

Transport logistyka

Transport i logistyka

  • Zapewniamy transport naszych produktów własnym taborem na terenie całej Europy.
  • Własny transport pozwala, nam kontrolować cały proces dostawy, co ma szczególne znaczenie dla zachowania terminów i wysokiej jakości dostawy.
Przeglądy gwarancyjne

Przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne:

Jakość naszych hal pozwala na wydłużenie gwarancji, nawet do 10 lat, wystarczy skorzystać z pakietu naszych przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Jeśli masz pytania to napisz do nas:

Wyrażam zgodę na przechowywanie moich danych w celu nawiązania korespondencji i/lub przygotowania oferty. Przetwarzanie danych użytkownika odbywa się zgodnie z naszą polityką prywatności dostępną pod adresem hallsteer.com/polityka-prywatnosci/